XX. Balatonlellei BorhétNem múlhat el nyár Balatonlellei Borhét nélkül! Idén augusztus 3-án kezdődik a mulatság és egészen augusztus 12-ig tart, megtűzdelve jobbnál jobb programokkal, rendezvényekkel, kicsiknek és nagyoknak egyaránt!

Az ide programok szervezésénél is nagy hangsúlyt fektettek a népi hagyományokra, rengeteg táncegyüttes, zenekar sorakozik a fellépők között. A rendezvény ideje alatt folyamatos borkóstolók, gulyás és grill ételek nagy választéka várja az ide látogatókat.

Idejében foglaljon szállást, hogy családjával egy hangulatos nyaralás keretében részt vehessen Balatonlelle egyik legrangosabb eseményén!

A XX. Balatonlellei Borhét programja:

Augusztus 3.  Péntek

  • 18.30 Mini Manók Tánccsoport
  • 19.00 Dönöge Táncegyüttes – Andocs
  • Koppány Táncegyüttes – Törökkoppány
    Menyecskekórus – Törökkoppány
  • Táncház
  • 21.00 Hangulatos zene a borkóstoláshoz

Augusztus 4.  Szombat

  • 18.00 Felvonulás
  • 18.30 Ünnepélyes megnyitó
  • Balatonlelle – Balatonboglár – Szőlősgyörök közös borverseny eredményhirdetése
  • 19.30 Lelle Táncegyüttes
  • 20.00 Balaton Táncegyüttes – Siófok
  • Táncház
  • 22.00 Hangulatos zene a borkóstoláshoz

Augusztus 5.  Vasárnap

  • 18.00 Emőd Fúvószenekar
  • 18.15 VALCER Táncstúdió – Debrecen
  • 19.00 Komi Köztársaság Néptánc Együttese
  • 20.00 Tököl Délszláv Néptánc Együttes
    és a KOLO Zenekar
  • Táncház
  • 22.00 Hangulatos zene a borkóstoláshoz

Augusztus 6.  Hétfő

  • 18.00 Emőd Fúvószenekar
  • 18.30 Ördöngős Táncegyüttes – Lengyeltóti
  • 19.15 Galiyah Hastánc csoport
  • 20.00 „ Borfohász” Firkin – az őrült ír zenekar
    Ír Táncház
  • 22.00 Hangulatos zene a borkóstoláshoz

Augusztus 7.  Kedd

  • 10.00 Szentmise „Villáműző Szent Donát ” tiszteletére a Kishegyi kápolnánál
  • 18.00 Emőd Fúvószenekar
  • 18.30 Lelle Táncegyüttes
  • 20.00 Hot Jazz Band
  • Táncház a Lelle Táncegyüttes táncosaival
  • 22.00 Hangulatos zene a borkóstoláshoz

Augusztus 8.  Szerda

  • 10.00 Országos Szőlészeti Borászati Konferencia
    (Helyszín: Balatonlellei Általános Iskola)
  • 18.00 Emőd Fúvószenekar
  • 18.15 Szelence Táncegyüttes – Balatonboglár
  • 19.00 Bihari Cigányzenekar – Debrecen
  • 20.00 „Házi áldás” Kiss Kata Zenekar műsora
  • Táncház
  • 22.00 Hangulatos zene a borkóstoláshoz

Augusztus 9.  Csütörtök

  • 18.00 Emőd Fúvószenekar
  • 18.30 Lellei Színt – Játszók
  • 19.15 Ferencz Orsolya – operett slágerek
  • 20.00 Misina Táncegyüttes – Pécs
  • Táncház
  • 22.00 Hangulatos zene a borkóstoláshoz

Augusztus 10.  Péntek

  • 18.00 Emőd Fúvószenekar
  • 18.40 Pepita Tánccsoport  – Látrány
  • 19.20 Jázmin Tánccsoport – Látrány
  • 20.00 Kovács Nóri és a Motiva Együttes
  • Táncház
  • 22.00 Hangulatos zene a borkóstoláshoz

Augusztus 11.  Szombat

  • 18.00 Soós  Réka és zenekara
    Interaktív gyerekprogram
  • 19.00 Borra-való Együttes
  • 20.00 Bogyiszlói Hagyományőrző Néptáncegyüttes
  • Táncház
  • 22.00 Hangulatos zene a borkóstoláshoz

Augusztus 12.  Vasárnap

  • 11.00 Szentmise a Rendezvényparkban
  • 18.15 Önkéntes Tűzoltó Egyesület Fúvószenekara – Fonyód
  • 19.00 „Somogy Bora 2012.” Eredményhirdetés
  • 19.15 Somogy Táncegyüttes – Kaposvár
  • 20.00 Borkirálynő választás
  • 20.45 Somogy Táncegyüttes – Kaposvár
  • Táncház
  • Borkirálynő választás eredményhirdetése
  • Borhét borának csapra verése
  • 22.30 Tűzijáték
  • 22.45 Hangulatos zene a borkóstoláshoz

A műsorváltozás joga fenntartva!

Nem lehet hozzászólni